Home Page
Home Page
Home Page
 
REGION 1 YOUTH RANKINGS
December 2005
Pos Name Surname ID No County Pld Won Pts
1 Dominic Gee 1-6-193 South Yorks 20 16 32
2 Michael Barron 1-6-124 South Yorks 16 15 30
3 Luke Whitfield 1-6-101 South Yorks 16 14 28
4 John Olejnik 1-6-188 South Yorks 16 12 24
4 Thomas Cropper 1-6-192 South Yorks 20 12 24
6 Chris Darrell 1-1-109 Cleveland 16 11 22
6 Jameil Younis 1-1-113 Cleveland 16 11 22
6 Sean Scott 1-1-114 Cleveland 16 11 22
6 Luke Brook 1-3-232 East Yorkshire 16 11 22
6 Shane Owst 1-3-020 East Yorkshire 16 11 22
6 Scott Lesi 1-6-202 South Yorks 16 11 22
12 Gary Taylor 1-7-117 Northumberland 12 10 20
12 Shaun Purvis 1-7-155 Northumberland 12 10 20
12 Jobe Riordon 1-1-072 Cleveland 16 10 20
12 Matthew Ruth 1-6-201 South Yorks 20 10 20
16 Jack Jelly 1-7-151 Northumberland 12 9 18
16 Scott Norcup 1-3-214 East Yorkshire 16 9 18
18 Anthony Liddell 1-1-035 Cleveland 14 8 16
18 Chris Cope 1-3-218 East Yorkshire 16 8 16
18 Daniel Hancock 1-6-189 South Yorks 16 8 16
18 Lee Rendle 1-6-172 South Yorks 18 8 16
22 Michael Kay 1-1-115 Cleveland 16 7 14
22 Andy Walker 1-3-216 East Yorkshire 16 7 14
24 Charlotte McIvor 1-1-111 Cleveland 16 6 12
24 Phillip Smith 1-1-073 Cleveland 16 6 12
24 Paul Greenhalgh 1-3-148 East Yorkshire 16 6 12
24 Richard Pearce 1-3-193 East Yorkshire 16 6 12
24 Scott Durrant 1-3-233 East Yorkshire 16 6 12
29 Mark Jones 1-7-157 Northumberland 8 5 10
29 Thomas Skase 1-6-205 South Yorks 10 5 10
29 David Costa 1-7-193 Northumberland 12 5 10
29 Liam McKewon 1-7-170 Northumberland 12 5 10
29 Lee Tomkins 1-3-217 East Yorkshire 16 5 10
34 Phillip Gittens 1-3-104 East Yorkshire 8 4 8
34 Jamie Hazel 1-6-203 South Yorks 8 4 8
34 Richard Carr 1-6-200 South Yorks 8 4 8
34 Kevin Laycock 1-1-117 Cleveland 9 4 8
34 Michael Robson 1-1-116 Cleveland 10 4 8
34 Peter Woods 1-1-048 Cleveland 16 4 8
40 Ashley Lawson 1-7- Northumberland 4 3 6
40 Ben Clayton 1-6-206 South Yorks 4 3 6
40 Kaine Beetham 1-6- South Yorks 4 3 6
40 Sam Goddard 1-6-197 South Yorks 6 3 6
40 Martyn Hoyle 1-3-209 East Yorkshire 8 3 6
40 Raymond Erridge 1-7-195 Northumberland 8 3 6
40 Tom West 1-7-194 Northumberland 8 3 6
40 Ashley Smith 1-3-215 East Yorkshire 12 3 6
48 Carl Sexton 1-7-154 Northumberland 4 2 4
48 Danny Donohoe 1-7- Northumberland 4 2 4
48 Shaun Morton 1-1-017 Cleveland 6 2 4
51 James Khurana 1-1- Cleveland 3 1 2
51 Keith Farrier 1-7-159 Northumberland 4 1 2
51 Daniel Harrison 1-6-204 South Yorks 6 1 2
51 Steven Pringle 1-7-196 Northumberland 8 1 2
55 Laura Woods 1-1- Cleveland 1 0 0
55 Jonathon Youll 1-1-110 Cleveland 2 0 0
55 Michael Liddell 1-1-060 Cleveland 3 0 0
55 David Moore 1-7-148 Northumberland 4 0 0
WEPF Logo
Euro8ball Logo
English Pool Referees Association
Terms & Conditions | Privacy Statement | Contact Us
 
© 2004 - 2017 English Pool Association. All rights reserved.