Home Page
 
Home Page
 
Home Page
INTERLEAGUE CHAMPIONSHIP 2004
Round Robin Draw & Results

 

Group 1 P W D F A Pts
Trent Trophies A 2 2 0 24 5 4 Trent Trophies A 14-4 Mexborough
Mexborough 2 1 0 16 20 2 Daventry 6-12 Mexborough
Daventry 2 0 0 7 22 0 Trent Trophies A 10-1 Daventry
Group 2 P W D F A Pts
COBHPL B 2 1 0 17 19 2 COBHPL B 7-11 Leicester
Leicester 2 1 0 18 16 2 Bicester 8-10 COBHPL B
Bicester 2 0 0 17 10 0 Leicester 8-9 Bicester
Group 3 P W D F A Pts
Kendal 2 0 0 15 21 0 Kendal 7-11 Bedworth
Bedworth 2 1 1 20 12 3 Walsall Select 10-8 Kendal
Walsall Select 2 1 0 15 17 2 Bedworth 9-5 Walsall Select
Group 4 P W D F A Pts
Ollerton 2 1 1 19 17 3 Ollerton 9-9 Bedford A
Bedford A 2 1 1 20 16 3 Nuneaton 8-10 Ollerton
Nuneaton 2 0 0 15 21 0 Bedford A 11-7 Nuneaton
Group 5 P W D F A Pts
Medway 2 1 1 25 11 3 Medway 16-2 Wolverhampton Misfits
Wolverhampton Misfits 2 0 0 10 26 0 Beverley A 10-8 Wolverhampton Misfits
Beverley A 2 1 1 19 17 3 Medway 9-9 Beverley
Group 6 P W D F A Pts
Rugby 2 1 0 18 18 2 Rugby 8-10 Preston
Preston 2 1 1 19 11 3 Leicester County 8-10 Rugby
Leicester County 2 0 0 11 19 0 Preston 9-3 Leicester County
Group 7 P W D F A Pts
Taunton LVA 2 1 0 14 17 2 Taunton LVA 11-7 Colchester
Colchester 2 0 0 14 22 0 Sun Valley 11-7 Colchester
Sun Valley 2 2 0 21 10 4 Taunton LVA 3-10 Sun Valley
Group 8 P W D F A Pts
Dawley A 2 1 1 22 10 3 Romney Marsh 5-13 Dawley A
Romney Marsh 2 0 1 14 22 1 Coventry 9-9 Romney Marsh
Coventry 2 0 1 14 18 1 Dawley A 9-5 Coventry
Group 9 P W D F A Pts
Wisbech 2 0 1 13 23 1 Wisbech 9-9 Penwith
Penwith 2 0 1 9 9 1 Grantham 14-4 Wisbech
Grantham 2 1 0 14 13 2 Penwith 0-9 Grantham
Group 10 P W D F A Pts
Rochester 2 1 0 18 18 2 Rochester 7-11 Brierley Hill
Brierley Hill 2 1 0 19 13 2 Milton Keynes A 7-11 Rochester
Milton Keynes A 2 0 0 13 19 0 Brierley Hill 8-6 Milton Keynes A
Group 11 P W D F A Pts
Hornden 2 1 1 20 16 3 Hornden 9-9 Friar Tuck
Friar Tuck 2 0 1 15 17 1 Ulverston 7-11 Hornden
Ulverston 2 0 0 15 17 0 Friar Tuck 6-8 Ulverston
Group 12 P W D F A Pts
Kettering 2 1 1 24 5 3 Kettering 15-3 City Of Leicester
City Of Leicester 2 0 0 11 25 0 Newbold 10-8 City Of Leicester
Newbold 2 1 0 12 17 2 Kettering 9-2 Newbold
Group 13 P W D F A Pts
Radstock 2 2 0 21 15 4 Radstock 10-8 Lye / Stourbridge
Lye / Stourbridge 2 0 0 15 21 0 New Barnet Iii 11-7 Lye / Stourbridge
New Barnet Iii 2 1 0 18 18 2 Radstock 11-7 New Barnet Iii
Group 14 P W D F A Pts
Ely 2 1 1 19 9 3 Ely 10-8 Crawley
Crawley 2 1 0 22 14 2 Hucknall 4-14 Crawley
Hucknall 2 0 0 5 23 0 Ely 9-1 Hucknall
Group 15 P W D F A Pts
St Albans Saints 2 0 0 13 23 0 St Albans Saints 6-12 Imperial Ii
Imperial Ii 2 1 0 19 16 2 Shrewsbury 11-7 St Albans Saints
Shrewsbury 2 2 0 21 14 4 Imperial Ii 7-10 Shrewsbury
Group 16 P W D F A Pts
Wolverhampton Weds 2 1 1 25 3 3 Wolverhampton Weds 16-2 Reigate
Reigate 2 0 1 11 25 1 Milton Keynes B 9-9 Reigate
Milton Keynes B 2 0 1 10 18 1 Wolverhampton Weds 9-1 Milton Keynes B
Group 17 P W D F A Pts
Gravesham A 2 0 1 14 18 1 Gravesham A 9-9 Didcot
Didcot 2 0 1 17 19 1 East Herts 10-8 Didcot
East Herts 2 1 1 19 13 3 Gravesham A 5-9 East Herts
Group 18 P W D F A Pts
Crook 2 0 0 10 26 0 Crook 6-12 Godalming
Godalming 2 1 0 20 15 1 Yeovil 14-4 Crook
Yeovil 2 1 1 23 12 3 Godalming 8-9 Yeovil
Group 19 P W D F A Pts
Grove Elite 2 1 0 18 18 2 Grove Elite 5-13 Surrey Warriors
Surrey Warriors 2 1 0 20 8 2 Dawley B 5-13 Grove Elite
Dawley B 2 0 0 8 20 0 Surrey Warriors 7-3 Dawley B
Group 20 P W D F A Pts
Bedford B 2 0 0 15 11 0 Bedford B 7-11 Thurrock
Thurrock 2 1 0 18 17 2 Afford A 10-8 Bedford B
Afford A 2 2 0 20 15 4 Thurrock 7-10 Afford A
Group 21 P W D F A Pts
Imperial I 2 1 1 25 8 3 Imperial I 16-2 Braintree
Braintree 2 0 0 7 29 0 Chesterfield 13-5 Braintree
Chesterfield 2 1 0 19 11 2 Imperial I 9-6 Chesterfield
Group 22 P W D F A Pts
P J's Stourbridge 2 1 1 20 14 3 P J's Stourbridge 11-7 Bude
Bude 2 1 0 18 18 2 Dunstable 7-11 Bude
Dunstable 2 0 0 14 20 0 P J's Stourbridge 9-7 Dunstable
Group 23 P W D F A Pts
Sheppey A 2 1 1 19 11 3 Sheppey A 10-8 Swanage
Swanage 2 0 1 17 19 1 East Northants 9-9 Swanage
East Northants 2 0 1 12 18 1 Sheppey A 9-3 East Northants
Group 24 P W D F A Pts
Leicester & District 2 0 0 8 28 0 Leicester & District 5-13 COBHPL A
COBHPL A 2 2 0 23 12 4 Luton 15-3 Leicester & District
Luton 2 1 0 22 13 2 COBHPL A 10-7 Luton
Group 25 P W D F A Pts
Eastbourne 2 1 0 18 18 2 Eastbourne 8-10 Club 147
Club 147 2 1 1 19 13 2 Hertford 8-10 Eastbourne
Hertford 2 0 0 13 19 0 Club 147 9-5 Hertford
Group 26 P W D F A Pts
Folkestone 2 1 0 21 15 2 Folkestone 14-4 Village Pool League
Village Pool League 2 1 0 14 22 2 Dinnington 8-10 Village Pool League
Dinnington 2 1 0 19 17 2 Folkestone 7-11 Dinnington
Group 27 P W D F A Pts
Leek 2 0 0 13 23 0 Leek 8-10 Gosport
Gosport 2 1 0 15 17 2 Triangle 13-5 Leek
Triangle 2 1 1 22 10 3 Gosport 5-9 Triangle
Group 28 P W D F A Pts
Gainsborough 2 0 0 14 22 0 Gainsborough 7-11 Winchester
Winchester 2 1 1 22 17 3 Wigan 11-7 Gainsborough
Wigan 2 1 1 21 18 3 Winchester 11-10 Wigan
Group 29 P W D F A Pts
Tollworth 2 1 0 21 14 2 Tollworth 14-4 Afford B
Afford B 2 0 0 11 25 0 All'oas 11-7 Afford B
All'oas 2 2 0 21 14 4 Tollworth 7-10 All'oas
Group 30 P W D F A Pts
Aylesbury 2 1 0 20 6 2 Aylesbury 14-4 Holderness
Holderness 2 1 0 15 21 2 Tolworth Ladies 7-11 Holderness
Tolworth Ladies 2 0 0 9 17 0 Aylesbury 6-2 Tolworth Ladies
Group 31 P W D F A Pts
Trent Trophies B 2 1 0 19 17 2 Trent Trophies B 8-10 Thursday Club League
Thursday Club League 2 2 0 20 9 4 COBHPL P 7-11 Trent Trophies B
COBHPL P 2 0 0 8 21 0 Thursday Club League 10-1 COBHPL P
Group 32 P W D F A Pts
Barking Phoenix 2 1 1 21 14 3 Barking Phoenix 12-6 Hyndburn
Hyndburn 2 0 1 15 21 1 Goole 9-9 Hyndburn
Goole 2 0 1 17 18 1 Barking Phoenix 9-8 Goole
WEPF Logo
Euro8ball Logo
English Pool Referees Association
Terms & Conditions | Privacy Statement | Contact Us
 
© 2004 - 2018 English Pool Association. All rights reserved.